HOME ARCHIV   GALERIE ZONERAMA  

Ročník 2014, 15.8.2014

17. ročník Plasťáka byl podle ohlasů skvělý, všichni přežili a dosáhli cíle ve zdraví. Drsnější podmínky překvapivě vedly k fantastickým výkonům.

Zajímavosti 

Skvělé děti
Dětský Plasťáček byl opět jednoznačně největším HITEM víkendu. Emoce, odvaha, radost i slzy, skvělé výkony, těsné souboje, nádhera !! BRAVO děti ( 18 x ), BRAVO rodiče a BRAVO řediteli dětského závodu Přemovi + dalším organizátorům !!!

Zrajeme
jako dobré víno … 6 ze 14 plasťáků vylepšili své časy z 2013 ( viz výsledky - Skokan roku. Po odečtení 3 - 6 min za loňské kratší plavání se letos zlepšilo 11 ze 14 !!! ).

Osobní rekordy
několik osobních nejlepších časů všech dob, viz výsledky.

Světové rekordy
překonán v Mužích ( Petr L. ) neuvěřitelným časem 1:52:50 hod.

Počasí
historicky druhé NEJDRSNĚJŠÍ J teplota vzduchu na startu ráno 10°C a lehký deštíček, voda v Klechtavci byla tentokrát pro zahřátí J. DĚTI odpoledne v pohodě, 15°C, mírné sluníčko mezi černými mraky, které Přema rozfoukal.

3. ročník Dětského Plasťáčka

18 dětí, 3 kategorie, profi organizace ( PCH + team ). Děti si užili všechno - předstartovní přípravy a napětí, závod a velký aplaus během závodu a vyhlašování. OBŘÍ DÍKY Přemkovi a Daně za organizaci, originální medaile ( hand made in Čeřínek ), ceny a taky stupně vítězů !!!

Vítězové kategoriíí

Muži: Petr Liška 1:52:50
Ženy: Dana Chaloupková 1:13:40
Děti 0-6: Petřík Liška 0:0:38
Děti 7-9: Lucie Philipová 0:07:18
Děti 10 a starší: Viktor Chaloupka 0:11:21  

Kompletní výsledky i s předešlými ročníky jsou v Excelové tabulce.

Skokan Roku

Víťa V. - zlepšení času o 10 %.

Velké díky

za organizaci patří všem, kteří pomohli - značení tratí, měření času, občerstvovači, vylodění a nalodění bójí ( P+J ), plavčík ve vodě ( Jirka V. ), dodání poháru skokana, dodání techniky, výroba diplomů, řediteli triček a dalším. DÍKY Danovi H za sbírku básní pro stupně vítězů.

Posledních pár slov

Podařilo se zachovat „rodinného” ducha na malého závodu a celého víkendu. Velcí i malí Plasťáci překonali všechny nástrahy a mohou být na sebe pyšní a těšit se na příští rok.

Plasťák 2015 - 18. ročník

Potvrzen začátkem 2015

Fotogalerie 2014


 

Kompletní výsledky

Popis tratí

Profil tratí

Mapa tratě muži kolo
Mapa tratě ženy kolo
Mapa tratě běh

 
KOMPLETNÍ GALERIE

 

 © 2014 Jdemeven.cz