HOME ARCHIV   GALERIE ZONERAMA  

Ročník 2019  24.8.2019

Tentokrát se nestaly žádné zázraky jako minulý rok ( viz zajímavosti 2018 ). Přesto se 22. ročník vydařil skvěle: vynikající počasí, čistá a teplá voda v Klechtavci a rodinná atmosféra menší akce, jako za starých dobrých časů.

Všichni dorazili do cíle živí a zdraví. Tedy až na jedno odřené kolínko jednoho zbraslavského chlapíka, který v běžecké části chytal zajíce a lehce klopýtnul …

Skvělé děti
Dětský Plasťáček byl “Malý ale Šikovný” a všichni závodníci se dostali na bednu. Všichni byli natěšení před závodem, předvedli skvělé výkony a odměna byla sladká. Gratulujeme!!!

Muži
Pokladači bójek Jirka a Joska nám letos malinko zatopili prodloužením plavecké části, což se lehce projevilo také v celkových časech. Zlepšené plavání a taky lepší celkový čas oproti 2018 předvedl jen jeden chlapík a tím byl Skokan roku 2019 v kapse! Ostatní pánové - dobrý základ pro Skokana 2020!

Ženy
Titul Plastová Žena získala po 3 letech vítězka z r. 2016 - Jitka K. Tentokrát to bylo ale hodně o prsa ! Na to se ale historie ptát nebude a Plastová Žena je zpátky doma ve Zbraslavi …

Junioři
Martin Š. - premiérový titul na této trase! Sólo jízda v kategorii a pěkný souboj na trase se závodníky ve štafetách a s Plastovou Ženou.

Počasí
vynikající, Vzduch i voda okolo 22‐23°C, odpoledne pro děti 25°C.

Vítězové kategoriíí

Muži: Petr Varvařovský 2:08:13
Ženy: Jitka Knošková 1:14:40
Junioři: Martin Šiler 1:11:26
Děti 10 a starší: Robert Knoška 0:11:22  
Družstva: Knoška-Knošková 1:04:00    

Kompletní výsledky i s předešlými ročníky jsou v Excelové tabulce.

Skokan Roku

Michal Š. - zlepšení času o 3.8%
Poprvé skokanem - skvělý zážitek ... a špatný základ pro 2020 :)

Velké díky

za organizaci patří všem, kteří pomohli - značení tratí ( Joska ), měření času (K+team), občerstvovači, vylodění a nalodění bójí (J+J), výroba diplomů (Jirka a Joska), výroba triček ( Joska - skvělý design - velký úspěch - diky ! ) a dalším. 

Posledních pár slov

Vše klaplo - počasí, sportovní výkony a dobrá parta. Kytara, táborák a hvězdy nad hlavou.

Plasťák 2020 - 23. ročník

21.-23.8.2020

Fotogalerie


 

Kompletní výsledky

Popis tratí

Profil tratí

Mapa tratě muži kolo
Mapa tratě ženy kolo
Mapa tratě běh

 
KOMPLETNÍ GALERIE

 

 © 2019 Jdemeven.cz